Ons team

Management

Ramon van der Wal
Ramon van der Wal

Sales 

+31 6 47955409

r.vanderwal@zestgroup.nl
Ron Saas
Ron Saas

Recruitment & HR 

+31 6 54611786

r.saas@zestgroup.nl
Mauricio Spannenburg
Mauricio Spannenburg

Finance

+31 6 49917805

m.spannenburg@zestgroup.nl
Celine Kraft
Celine Kraft

Marcom & Events

+31 6 26508941

c.kraft@zestgroup.nl
Miriam Iedema
Miriam Iedema

Office

+31 30 6874631

m.iedema@zestgroup.nl
Robert Willems
Robert Willems

Procurement Excellence

+31 6 27193032

r.willems@zestgroup.nl
Jaap Mulder
Jaap Mulder

Energy Excellence

+31 6 29159501

j.mulder@zestgroup.nl
John Starrenburg
John Starrenburg

Business Development

+31 6 22910531

j.starrenburg@zestgroup.nl
Wouter Kamoen
Wouter Kamoen

Project Excellence

+31 6 24958007

w.kamoen@zestgroup.nl
Jeroen Geurtsen
Jeroen Geurtsen

Academy

+31 6 45288404

j.geurtsen@zestgroup.nl
ZEST-bijeenkomst kantoor groen

Zesters

Naast dat onze managers zelf ook actief zijn bij onze klanten, zijn ook onze 100+ consultants dat. Een van onze ambitieuze collega’s leren kennen of bij jouw organisatie / afdeling aan de slag? Dat vinden ze leuk! Neem contact op voor meer informatie.

Over Zest Group

Over ons

Zestgroup. Een consultancybedrijf dat altijd een stapje meer zet. We verrassen onze opdrachtgevers met maatwerkoplossingen. Volgens onze kernwaarden. Met de beste consultants. Onze Zesters.

Meer weten?

Neem contact op

Schrijf je in voor onze

Nieuwsbrief

BEZOEKADRES

Lorentzlaan 3
3401 MX IJsselstein

POSTADRES

Postbus 294
3400 AG IJsselstein

TELEFOON

+31 (0)30 687 46 31
Ma-vr 08:30 -17:00 uur

Confidental Infomation