Ons team

Management

Ramon van der Wal
Ramon van der Wal

CEO Zestgroup 

+31 6 47955409

r.vanderwal@zestgroup.nl
Ron Saas
Ron Saas

COO Zestgroup 

+31 6 54611786

r.saas@zestgroup.nl
Mauricio Spannenburg
Mauricio Spannenburg

CFO Zestgroup

+31 6 49917805

m.spannenburg@zestgroup.nl
Celine Kraft
Celine Kraft

CMO Zestgroup

+31 6 26508941

c.kraft@zestgroup.nl
Elly van Rijswijk
Elly van Rijswijk

CEO Zestgroup

+31 30 6874631

e.vanrijswijk@zestgroup.nl
Robert Willems
Robert Willems

Directeur Purchasing

+31 6 27193032

r.willems@zestgroup.nl
Jaap Mulder
Jaap Mulder

Directeur Utilities

+31 6 29159501

j.mulder@zestgroup.nl
John Starrenburg
John Starrenburg

Directeur Utilities

+31 6 22910531

j.starrenburg@zestgroup.nl
Wouter Kamoen
Wouter Kamoen

Directeur Industries

+31 6 24958007

w.kamoen@zestgroup.nl
Jeroen Geurtsen
Jeroen Geurtsen

Directeur Academy

+31 6 45288404

j.geurtsen@zestgroup.nl
Luc Van Maldegem
Luc Van Maldegem

Managing Consultant Purchasing

+31 6 51659671

l.vanmaldegem@zestgroup.nl
Martijn Korpershoek
Martijn Korpershoek

Managing Consultant Purchasing

+31 6 12198021

m.korpershoek@zestgroup.nl
Michiel van Leeuwen
Michiel van Leeuwen

Managing Consultant Industries

+31 6 26390610

m.vanleeuwen@zestgroup.nl
Michael Tai
Michael Tai

Managing Consultant Industries

+ 31 6 11156158

m.tai@zestgroup.nl
Ivo de Graaf

Managing Consultant Industries

+31 6 54266968

i.degraaf@zestgroup.nl
Kim Wortel
Kim Wortel

Managing Consultant Utilities

+ 31 6 53399046

k.wortel@zestgroup.nl
René Roelofs
René Roelofs

Managing Consultant Utilities

+31 6 16056102

r.roelofs@zestgroup.nl
Anne Staal
Anne Staal

Managing Consultant Utilities

+ 31 6 55514810

a.staal@zestgroup.nl
Joris Westhof
Joris Westhof

Managing Consultant Utilities

+ 31 6 36322510

j.westhof@zestgroup.nl
Wessel Muytsens
Wessel Muytsens

Senior Business Development Manager

+ 31 6 38145670

w.muytsens@zestgroup.nl
ZEST-bijeenkomst kantoor groen

Zesters

Naast dat onze managers zelf ook actief zijn bij onze klanten, zijn ook onze 100+ consultants dat. Een van onze ambitieuze collega’s leren kennen of bij jouw organisatie / afdeling aan de slag? Dat vinden ze leuk! Neem contact op voor meer informatie.

Over Zest Group

Over ons

Zestgroup. Een consultancybedrijf dat altijd een stapje meer zet. We verrassen onze opdrachtgevers met maatwerkoplossingen. Volgens onze kernwaarden. Met de beste consultants. Onze Zesters.

Meer weten?

Neem contact op

Schrijf je in voor onze

Nieuwsbrief

BEZOEKADRES

Lorentzlaan 3
3401 MX IJsselstein

POSTADRES

Postbus 294
3400 AG IJsselstein

TELEFOON

+31 (0)30 687 46 31
Ma-vr 08:30 -17:00 uur

Confidental Infomation